Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Tule Arvamusfestivalile blogima!

Sind huvitab, mis ühiskonnas toimub? Sa tahad kaasa rääkida selles, milline peaks Eesti olema tulevikus? Tahad jagada oma mõtteid ühiskonnast toimuva kohta suurema auditooriumiga? Otsid uusi mõttekaaslasi? Kui jah, siis tule Arvamusfestivalile blogima!

Eestimaa südames, Paides, toimub tänavu 16.-17. augustil esimest korda Arvamusfestival, mis on saanud inspiratsiooni Rootsis juba aastakümneid toimuvast ühiskondlik-poliitilisest Almendaleni nädalast. Arvamusfestival on justkui sõnaroki festival või intellektuaalne puhkus, kus kohaletulnud arutlevad Eesti oleviku ja tuleviku üle. Meie eesmärk on luua Eestis avatud, kogu ühiskonda kaasav ja poliitiliste eesmärkideta arvamuskultuuri ja kodanikuharidust arendav sündmus.

Kui sa tunned, et vabatahtlik töö on sinu jaoks ning tahad olla millegi uue ja põneva sünni juures, aidates meil toimetada festivali ajaveebi, ootame 17. juulini sinu elulookirjeldust ja kuni viielauselist põhjendust, mis innustab sind meie meeskonnaga liituma aadressile kangsepp@gmail.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *