Asute arhiveeritud lehel. Mine värske Arvamusfestivali lehele.

Arvamusfestivali toitlustusalalt leiab midagi igale maitsele

Arvamusfestivali toitlustusala toetab kontseptsiooni ja kujundusega festivali korraldamise põhjust: panna inimesed mõtlema ja oma mõtteid välja ütlema. Toitlustusala jaotub kolmeks: „Rahvusvaheline köök,“ „Kohe kaasa,“ „Jook“.

Toitlustusalalt leiate nii india köögi Francis Crasta’lt, joogivaliku ja kiired suupisted KamaHouse’ilt, kuuma šokolaadi ja kohvijoogid, koos mõnusa õhkkonnaga Chocolaterie Pierre’lt ning lisaks mitmed kohalikud toitlustajad, nt Postimehe lava kõrval paneb üles oma maitsvad koduküpsetised kohalik “Amps, Lonks ja Õlekõrs.”

Toidupakkumise ettevalmistamisel lähtusime kahest põhimõttest: kaasata kohalikke toitlustajaid, et osa müügitulust jääks Järvamaale ja vältida toitlustajate vahelist konkurentsi

Festivali vabaõhukohvik ehk toitlustusala paigutatakse Paide Vallitorni läheduses asuva laululava ette. Väiksemate teemalavade juurde tulevad samuti toitlustuspunktid, et vältida pikki järjekordi ja võimaldada kiiresti joogi või suupiste saamist, et midagi kuulamata ei jääks.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *